Greek Yogurt Pack Plain

13.00

Një maskë e pasur me probiotikë e bërë me kos grek që rrit imunitetin, elasticitetin dhe barazon tonin e lëkurës. Qetëson lëkurën e stresuar, hidraton lëkurën e thatë dhe largon qelizat e vdekura duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar. Zbardhues natyral që mund të përdoret gjithashtu si një maskë gjumi. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës por ideale për lëkurë të thatë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një maskë e pasur me probiotikë e bërë me kos grek që rrit imunitetin, elasticitetin dhe barazon tonin e lëkurës. Qetëson lëkurën e stresuar, hidraton lëkurën e thatë dhe largon qelizat e vdekura duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar. Zbardhues natyral që mund të përdoret gjithashtu si një maskë gjumi. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës por ideale për lëkurë të thatë.

 

A probiotic rich mask made with greek yogurt that boosts skin’s immunity, elasticity, and evens out skin tone. Soothes stressed skin, hydrates dry skin, and removes dead skin cells leaving skin soft and smooth. Naturally made whitening pack that can also be used as a sleeping mask. Suitable for all skin types but ideal for dry skin.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Greek Yogurt Pack Plain”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories