Green Derma Mild Cica Serum Cover Cushion 01 Light Beige SPF50+ PA++++

33.00

Aplikohet lehtësisht për të siguruar mbulimin e lëkurës me tonalitet jo të njëtrajtshëm duke e lënë atë të duket e lëmuar dhe e ndritshme. Formuluar me ekstrakt Centella Asiatica dhe 4 përbërës të tjerë Cica për të qetësuar lëkurën e ndjeshme. Formula e saj e mëndafshtë është e rehatshme për t’u aplikuar dhe nuk fshihet gjatë përdorimit të maskës. Produkt funksional për zbardhjen e lëkurës, përmirësimin e rrudhave dhe mbrojtjen UV me SPF50+ PA+++. Ka kaluar testet e irritimit të lëkurës.

Only 6 left in stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Aplikohet lehtësisht për të siguruar mbulimin e lëkurës me tonalitet jo të njëtrajtshëm duke e lënë atë të duket e lëmuar dhe e ndritshme. Formuluar me ekstrakt Centella Asiatica dhe 4 përbërës të tjerë Cica për të qetësuar lëkurën e ndjeshme. Formula e saj e mëndafshtë është e rehatshme për t’u aplikuar dhe nuk fshihet gjatë përdorimit të maskës. Produkt funksional për zbardhjen e lëkurës, përmirësimin e rrudhave dhe mbrojtjen UV me SPF50+ PA+++. Ka kaluar testet e irritimit të lëkurës.

 

Adheres closely to provide coverage to blemished skin leaving it looking smooth and bright. Formulated with Centella Asiatica Extract and 4 other Cica ingredients to soothe sensitive skin. Its silky formula is comfortable to wear and doesn’t rub off on masks. Functional product for skin brightening, wrinkle improvement and UV protection of SPF50+ PA+++. Skin Irritation Test completed.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Green Derma Mild Cica Serum Cover Cushion 01 Light Beige SPF50+ PA++++”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories