Green Derma Tea Tree Cica Soothing Cream

21.00

Një krem qetësues me hidratim intensiv që qetëson lëkurën e ndjeshme dhe forcon barrierën e lëkurës për t’u mbrojtur nga bakteret dhe agresorët e tjerë mjedisorë. Bërë me 74% ekstrakt të pemës së çajit. Është i lehtë, thithet shpejtë dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Pema e çajit është e shkëlqyeshme në kujdesin e lëkurës për të luftuar skuqjet, aknet dhe sensitivitetin, ndërsa përzierja Cica ndihmon në rivendosjen e shëndetit të lëkurës duke rritur imunitetin dhe duke luftuar papastërtitë. Kremi ndihmon ne ruajtjen e ekuilibrit mes ujit dhe yndyrës në lëkurë me anë të ujit të freskët, jo ngjites dhe pa lagështi. Krem qetësues hidratues për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një krem qetësues me hidratim intensiv që qetëson lëkurën e ndjeshme dhe forcon barrierën e lëkurës për t’u mbrojtur nga bakteret dhe agresorët e tjerë mjedisorë. Bërë me 74% ekstrakt të pemës së çajit. Është i lehtë, thithet shpejtë dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Pema e çajit është e shkëlqyeshme në kujdesin e lëkurës për të luftuar skuqjet, aknet dhe sensitivitetin, ndërsa përzierja Cica ndihmon në rivendosjen e shëndetit të lëkurës duke rritur imunitetin dhe duke luftuar papastërtitë. Kremi ndihmon ne ruajtjen e ekuilibrit mes ujit dhe yndyrës në lëkurë me anë të ujit të freskët, jo ngjites dhe pa lagështi. Krem qetësues hidratues për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive.

An intense hydrating soothing cream that soothes sensitive skin and strengthens skin barrier to protect against bacteria and other environmental aggressors. Made with 74% tea tree extract. It’s lightweight, fast absorbing and suitable for all skin types. Tea tree is a great skincare tool to combat redness, acne prone skin, and sensitive skin, while the Cica blend helps restore your skin’s health by boosting immunity, protecting, and combating impurities. It balances the skin’s oil-water balance with a fresh, nonstick, moisture-free water. Skin soothing moisture cream for vulnerable and sensitive skin.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Green Derma Tea Tree Cica Soothing Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories