Green Derma Tea Tree Cica Toner

19.00

Një toner qetësues dhe hidratues që nxit ekuilibrin e ujit dhe vajit për lëkurat e ndjeshme, të thata ose të prirur për akne. Toner qetësues, me acid të dobët dhe përbërës PHA me stimulim të ulët që ndihmon në një eksofilm të butë. Linja Green Derma Tea Tree Cica qetëson lëkurën e ndjeshme me probleme dhe siguron një linjë hidratuese plot freski. 300 ml

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një toner qetësues dhe hidratues që nxit ekuilibrin e ujit dhe vajit për lëkurat e ndjeshme, të thata ose të prirur për akne. Toner qetësues, me acid të dobët dhe përbërës PHA me stimulim të ulët që ndihmon në një eksofilm të butë. Linja Green Derma Tea Tree Cica qetëson lëkurën e ndjeshme me probleme dhe siguron një linjë hidratuese plot freski. 300 ml

A hydrating soothing toner that promotes water-oil balance for sensitive, dry, or acne-prone skin. A moisturizing, sedative, weak-acid toner with low-stimulation PHA ingredients that helps smooth exfoliating care. The Green Derma Tea Tree Cica line soothes sensitive troubled skin and provides a refreshing moisturizing line.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Green Derma Tea Tree Cica Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories