Hand & Nature Cherry Blossom Hand Cream

8.00

Kremi i duarve Hand & Nature i Nature Repubic hidraton dorën gjatë gjithë ditës dhe është formuluar me përbërës natyralë të luleve, bimëve dhe frutave që japin aromë të freskët. Kremi i duarve Hand & Nature me lulet e qershive japoneze përmban 1,000 ppm ekstrakt të luleve Prunus Serrulata (aroma e luleve të qershisë që mbart era). Për një hidratim intensiv dhe të freskët.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kremi i duarve Hand & Nature i Nature Repubic hidraton dorën gjatë gjithë ditës dhe është formuluar me përbërës natyralë të luleve, bimëve dhe frutave që japin aromë të freskët. Kremi i duarve Hand & Nature me lulet e qershive japoneze përmban 1,000 ppm ekstrakt të luleve Prunus Serrulata (aroma e luleve të qershisë që mbart era). Për një hidratim intensiv dhe të freskët.

Nature Republic’s Hand & Nature Hand Cream moisturizes the hand throughout the day and is formulated with natural floral, herbal and fruity ingredients delivering fresh aroma. Hand & Nature Cherry Blossom Hand Cream contains 1000ppm of Prunus Serrulata Flower extract (the scent of pink cherry blossom carried by the wind). For intensive hydration and fresh moisturizing.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Hand & Nature Cherry Blossom Hand Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories