Hand & Nature Clean Hand Soap – Olive

8.00

Sapuni i duarve krijon një shkumë luksoze lehtësisht dhe pa hapur punë në formën e një shkume automatike për të mbajtur duart tuaja të pastra dhe të hidratuara. Ka aromën e ullinjve dhe heq 99.9% të baktereve të dëmshme. Shkon mirë me kremin e duarve Hand & Nature.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Sapuni i duarve krijon një shkumë luksoze lehtësisht dhe pa hapur punë në formën e një shkume automatike për të mbajtur duart tuaja të pastra dhe të hidratuara. Ka aromën e ullinjve dhe heq 99.9% të baktereve të dëmshme. Shkon mirë me kremin e duarve Hand & Nature.

The hand soap creates a rich foam easily and conveniently in the form of an auto foam to keep your hands clean and moist, and has the scent of olives. It removes 99.9% of harmful bacteria. It goes well with the Hand & Nature hand cream.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Hand & Nature Clean Hand Soap – Olive”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories