Herb Blending Emulsion

21.00

Emulsioni Herb Blending është formuluar me Herb Active 5 dhe substanca natyrore të cilat ndihmojnë lëkurën tuaj të duket më e re dhe e njomë. Emulsioni i rëndësishëm krijon një pengesë të fortë mbrojtëse me gjalpin Shea dhe vajin e kokosit për të luftuar humbjen e hidratimit. Emulsioni i butë që nuk irriton lëkurën. Pa paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, alkool benzil, talk dhe pigment artificial.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Emulsioni Herb Blending është formuluar me Herb Active 5 dhe substanca natyrore të cilat ndihmojnë lëkurën tuaj të duket më e re dhe e njomë. Emulsioni i rëndësishëm krijon një pengesë të fortë mbrojtëse me gjalpin Shea dhe vajin e kokosit për të luftuar humbjen e hidratimit. Emulsioni i butë që nuk irriton lëkurën. Pa paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, alkool benzil, talk dhe pigment artificial.

 

Herb Blending Emulsion is formulated with Herb Active 5 and natural substances which help your skin to look younger and moisturised. Essential Emulsion creates a strong protective barrier with Shea butter, and Coconut oil to from moisture loss. Mild emulsion does not irritate the skin. Free of: paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, benzyl alcohol, talc, artificial pigment

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Herb Blending Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories