Herb Tree Homme Special Set

67.00

Seti përfshin: Herb Tree Homme Skin 170ml, Herb Tree Homme Emulsion 170ml, Herb Tree Homme All In One Esence 50ml

Ofron hidratim të thellë dhe efekt qetësues për lëkurën mashkullore. Përbërësit bimorë ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit të ujit-vajit në lëkurë dhe për ta mbajtur atë të butë dhe të lëmuar. Përmban ujë të fermentuar me barishte që rrit përthithjen e lëkurës duke e mbrojtur atë nga acarimet. Përdorni sipas rradhës : Skin, Emulsion and Essence.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Seti përfshin: Herb Tree Homme Skin 170ml, Herb Tree Homme Emulsion 170ml, Herb Tree Homme All In One Esence 50ml

Ofron hidratim të thellë dhe efekt qetësues për lëkurën mashkullore. Përbërësit bimorë ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit të ujit-vajit në lëkurë dhe për ta mbajtur atë të butë dhe të lëmuar. Përmban ujë të fermentuar me barishte që rrit përthithjen e lëkurës duke e mbrojtur atë nga acarimet. Përdorni sipas rradhës : Skin, Emulsion and Essence.

 

Set includes: Herb Tree Homme Skin 170ml, Herb Tree Homme Emulsion 170ml, Herb Tree Homme All In One Essence 50ml

Offers deep hydration and soothing effect for male skin. The herbal ingredients helps maintain the water-oil balance in skin and keep it soft and smooth. Contains herb fermented water that enhances skin absorption while protecting it from irritations. Use in the order of Skin, Emulsion and Essence.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Herb Tree Homme Special Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories