Herbal Anti Dandruff Shampoo 500ml

17.00

 • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
 • Kujdes ditor për zbokthin
 • Vonon zhvillimin e baktereve të zbokthit
 • Qetëson lëkurën e kokës
 • Eliminon thatësinë dhe kruajtjen
 • I lë flokët të butë dhe të lëmuar
 • Efektive kundër seborresë së kokës
 • Përmban 80% të ekstrakteve bimore

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Cleanses & nourishes scalp and hair
 • Daily care for dandruff
 • Delays the development of dandruff bacteria
 • Soothes the scalp
 • Eliminates dryness and itching
 • Leaves hair soft and smooth
 • Effective against scalp seborrhea
 • Contains 80% of Herbal extracts

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Herbal Anti Dandruff Shampoo 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories