Herbal Eye & Neck Cream 50ml

24.00

 • Krem ushqyes për fytyrën, qafën dhe sytë
 • Riparon dhe mbron lëkurën tuaj nga shenjat e hershme të plakjes
 • E përsosur për të luftuar radikalet e lira
 • Kontribon në elasticitetin e lëkurës
 • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës
 • Përmirësoni dhe ringjallë lëkurën

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Nourishing cream for your face, neck, and eyes
 • Repairs and protects your skin from the early signs of aging
 • Perfect for combatting free radicals
 • Contributes to the elasticity of the skin
 • Helps to renew skin tissues.
 • Enhance and rejuvenate the skin

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Herbal Eye & Neck Cream 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories