Iceland First Essence Toner

32.00

Një toner freskues i mbushur me ujë akullnajor ushqyes që qetëson dhe hidraton lëkurën, duke përmirësuar regjimin tuaj të kujdesit për fytyrën. Toneri i parë që e bën lëkurën të ndritshme dhe të hidratuar me anë të ujit akullnajor të Islandez, zambakut të rërës dhe ekstraktin e alpenrozës. Ndihmon në krijimin e një lëkure të lëmuar me falë eksfolimit ditor. Përmban acid hialuronik për t’i dhënë një efekt të vazhdueshëm hidratues lëkurës. Krijon lëkurë të pastër dhe transparente duke forcuar efektin e hapit tjetër në rutinën e kujdesit tuaj për lëkurën.

Lloji i lëkurës: I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Si të përdorni: Aplikojeni si hapi i parë i kujdesit për lëkurën, pas pastrimit të fytyrës. Përdorni një sasi të përshtatshme dhe butësisht aplikojeni mbi lëkurë derisa të përthithet. Mund të aplikohet me duar ose me një fletë pambuku.

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Një toner freskues i mbushur me ujë akullnajor ushqyes që qetëson dhe hidraton lëkurën, duke përmirësuar regjimin tuaj të kujdesit për fytyrën. Toneri i parë që e bën lëkurën të ndritshme dhe të hidratuar me anë të ujit akullnajor të Islandez, zambakut të rërës dhe ekstraktin e alpenrozës. Ndihmon në krijimin e një lëkure të lëmuar me falë eksfolimit ditor. Përmban acid hialuronik për t’i dhënë një efekt të vazhdueshëm hidratues lëkurës. Krijon lëkurë të pastër dhe transparente duke forcuar efektin e hapit tjetër në rutinën e kujdesit tuaj për lëkurën.

Lloji i lëkurës: I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Si të përdorni: Aplikojeni si hapi i parë i kujdesit për lëkurën, pas pastrimit të fytyrës. Përdorni një sasi të përshtatshme dhe butësisht aplikojeni mbi lëkurë derisa të përthithet. Mund të aplikohet me duar ose me një fletë pambuku.

 

A refreshing watery toner infused with nourishing Icelandic glacier water that soothes and hydrates skin, boosting your skincare regimen. First Essence Toner that makes the skin bright and moist with the glacial water of the Iceland where ice, fire, and aurora coexist, and sand lily with strong vitality which blooms even in harsh environments, and alpenrose extract. It helps to create smooth skin with daily exfoliation. Contains triple hyaluronic acid to give a constant moisturizing effect to the skin. Creates clear and transparent skin by strengthening the skin care effect of the next step!

Skin type: All skin types

How to Use: Apply as first skincare step, after cleansing face. Use an appropriate amount and gently pat to dry. Can be used alone or with a cotton pad.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Iceland First Essence Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories