Iceland Radiance Watery Cream

16.00

Ky krem zbardhues i tipit xhel përmban 53.5% ujë akullnajor Islandez dhe ekstrakt zambaku rëre. Kremi ujor në formë xhel absorbohet shpejtë në lëkurë për t’ju lënë një pamje të ndritshme e të lëmuar, si dhe e mban lëkurën tuaj të hidratuar deri në 72 orë. Një krem ujor që shkëlqen, hidraton dhe forcon barrierën e lëkurës. Krem me lagështi të dyfishtë, i mbushur me ujë akullnajor që përmban minerale dhe hidraton lëkurën e lodhur dhe të ashpër nga mjedisi i jashtëm.

Si t’a përdorni: Në fazën e fundit të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën, merrni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni butësisht mbi fytyrë.

In stock

+ -

Ky krem zbardhues i tipit xhel përmban 53.5% ujë akullnajor Islandez dhe ekstrakt zambaku rëre. Kremi ujor në formë xhel absorbohet shpejtë në lëkurë për t’ju lënë një pamje të ndritshme e të lëmuar, si dhe e mban lëkurën tuaj të hidratuar deri në 72 orë. Një krem ujor që shkëlqen, hidraton dhe forcon barrierën e lëkurës. Krem me lagështi të dyfishtë, i mbushur me ujë akullnajor që përmban minerale dhe hidraton lëkurën e lodhur dhe të ashpër nga mjedisi i jashtëm.

Si t’a përdorni: Në fazën e fundit të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën, merrni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni butësisht mbi fytyrë.

 

This gel-type whitening cream contains 53.5% Icelandic glacial water and sand lily extract. this gel type watery cream quickly absorbs into skin to leave you a radiant complexion, smooth, and keeps your skin moisturized up to 72 hours. A brightening watery cream that brightens, moisturizes skin, and strengthen skin barrier. Double moist cream, infused with Island glacial water that contains minerals and moisturizes tiring, rough skin from outer environment.

How to Use: At the last stage of your daily skincare routine, take an appropriate amount and gently spread over the face.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Iceland Radiance Watery Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories