Jeju Sparkling Mud Foam Cleanser

13.00

Pastruesi në trajtë shkume me baltë Jeju përmban baltë franceze që mundëson një pastrim të hollësishëm dhe të butë që heq tualetin dhe papastërtitë nga lëkura. Ky pastrues është i shkëlqyeshëm për kontrollin e vajit dhe zvogëlimin e poreve, si dhe për hidratim dhe qetësimin të lëkurës për shkak të përmbajtjes së ujit të gazuar Jeju. Shkuma përmban mikro granula që ndihmojnë për të hequr papastërtitë në pore për një lëkurë të porcelantë. Ideale për lëkurën e yndyrshme, të prirur për akne. Masazhojeni butësisht për rreth 1 min për rezultatet më të mira.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Pastruesi në trajtë shkume me baltë Jeju përmban baltë franceze që mundëson një pastrim të hollësishëm dhe të butë që heq tualetin dhe papastërtitë nga lëkura. Ky pastrues është i shkëlqyeshëm për kontrollin e vajit dhe zvogëlimin e poreve, si dhe për hidratim dhe qetësimin të lëkurës për shkak të përmbajtjes së ujit të gazuar Jeju. Shkuma përmban mikro granula që ndihmojnë për të hequr papastërtitë në pore për një lëkurë të porcelantë. Ideale për lëkurën e yndyrshme, të prirur për akne. Masazhojeni butësisht për rreth 1 min për rezultatet më të mira.

 

Jeju Sparkling Mud Foam Cleanser contains French Mud which creates a fine scrub in rich and soft foam that cleans makeup up and impurities away from the skin. This cleanser is great for oil control and pore tightening as well as moisture and soothing due to its Jeju Carbonated water content. Lathers contain micro granules which help remove impurities in pores and makeup reside for porcelain skin. Ideal for oily, acne-prone skin. Gently massage for about 1 min for the best results.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Jeju Sparkling Mud Foam Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories