Lotus Renew Toner

21.00

Përmban ekstrakt zambaku uji (800 ppm) që mbron lëkurën, duke e bërë atë një lëkurë vitale dhe të ushqyer. Përmban vajra esencial me origjinë bimore, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës.

Si ta përdorni: Pas pastrimit, merrni një sasi të përshtatshme dhe vendoseni në të gjithë fytyrën dhe lëreni të përthithet.

 

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Përmban ekstrakt zambaku uji (800 ppm) që mbron lëkurën, duke e bërë atë një lëkurë vitale dhe të ushqyer. Përmban vajra esencial me origjinë bimore, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës.

Si ta përdorni: Pas pastrimit, merrni një sasi të përshtatshme dhe vendoseni në të gjithë fytyrën dhe lëreni të përthithet.

 

It contains lotus extract (800ppm) that protects the skin, making it a vital and nutritious skin. Contains plant-derived essential oils, not artificial fragrances, to make your skin healthier. Skin irritation test completed.

How to use: After cleansing, take an appropriate amount in the first step of skin care and apply it all over the face and let it absorb.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Lotus Renew Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories