Mild Green Tea Cream

8.00

Një krem i lehtë me teksturë xheli i bërë me ekstraktin e gjetheve të reja të çajit jeshil për të dhënë një përzierje unike hidratimi dhe shkëlqimi rrezatues. Ky krem është i shkëlqyeshëm për ata që po kërkojn të hidratuar lëkurën tuaj. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar me akne.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një krem i lehtë me teksturë xheli i bërë me ekstraktin e gjetheve të reja të çajit jeshil për të dhënë një përzierje unike hidratimi dhe shkëlqimi rrezatues. Ky krem është i shkëlqyeshëm për ata që po kërkojn të hidratuar lëkurën tuaj. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar me akne.

A light gel cream made with young green tea extract to deliver a unique blend of supple hydration for a radiant glow. This gel cream is great for those just starting a new skincare regimen. Contains 10000ppm Green Tea Extract to moisturize your skin and suitable for oily and combination acne-prone skin.

 

 

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Mild Green Tea Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories