Mild Green Tea Emulsion

8.00

Një locion i lehtë i bërë me ekstraktin e gjetheve të reja të çajit jeshil për të dhënë një përzierje unike të hidratimit të butë në shtresat më të thella të lëkurës. Emulsion me strukturë të butë jo-ngjitëse që përmban energjinë e pastër të çajit jeshil 10000 ppm të korrur për herë të parë në prill për të hidratuar lëkurën tuaj. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Një locion i lehtë i bërë me ekstraktin e gjetheve të reja të çajit jeshil për të dhënë një përzierje unike të hidratimit të butë në shtresat më të thella të lëkurës. Emulsion me strukturë të butë jo-ngjitëse që përmban energjinë e pastër të çajit jeshil 10000 ppm të korrur për herë të parë në prill për të hidratuar lëkurën tuaj. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

A light lotion made with young green tea extract to deliver a unique blend of supple hydration into the deeper skin layers for a soft finish. Emulsion of non-sticky soft texture containing the pure energy of 10000ppm green tea first harvested in April to moisturize your skin. Dermatologically tested and suitable for all skin types.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Mild Green Tea Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories