Night Cream -Dry Skin 50 ml

21.00

  • Pasuruar me gjalpë të pastër kakaoje, jojoba dhe vajra kokosi për të rehabilituar lëkurën
  • Hidratoni lëkurën e thatë gjatë natës me një krem fytyre viskoz dhe të pasur
  • Qetëson dhe hidraton lëkurën gjatë natës
  • Përmirësoni dhe rinovoni lëkurën e ashpër dhe të thatë
  • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
  • Enriched with pure cocoa butter, jojoba and coconut oils to rehabilitate the skin
  • Moisturize dry skin with a thick and rich night time facial cream
  • Calms and hydrates the skin during the night
  • Enhance and rejuvenate dull and dry skin
  • Helps to renew skin tissues.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Night Cream -Dry Skin 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories