Night Cream – Normal to Oily 50 ml

2,500 L

 • Ushqen lëkurën gjatë natës
 • Pasuruar me gjalpë të pastër kakaoje, jojoba dhe vajra kokosi për të rehabilituar lëkurën
 • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës dhe mirëmbajtjen e lëkurës së shëndetshme
 • E lë lëkurën të butë dhe të butë në prekje
 • Ndihmon në vonimin e procesit të plakjes së lëkurës
 • Kontribon në elasticitetin e lëkurës
 • 75% ekstrakt Rozmarine

In stock

  ... people are viewing this right now

  Share
 • Nourishes the skin during the night
 • Enriched with pure cocoa butter, jojoba and coconut oils rehabilitating the skin
 • Helps renew skin tissues and maintain healthy skin
 • Leaves the skin smooth and pleasant to touch
 • Helps delaying the skin’s aging process
 • Contributes to the elasticity of the skin
 • 75% of Rosemary extract
Categories: , Tag: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories