Nose ease – Nose Herbal Oil 10ml

7.00

 • Promovon shërimin dhe lehtësimin e simptomave të ftohjes dhe hundëve të mbingarkuara
 • I lehtë për t’u përdorur
 • Siguri e lartë për foshnjat dhe fëmijët e vegjël
 • Promovon lehtësimin e hundëve të mbingarkuara
 • Për përdorim të përditshëm

Përbërësit Aktivë:

 • 100% vajra bimorë, eukalipt, mente dhe vaj nenexhiku

Mënyra e përdorimit:

 • Vendoseni në hundë disa herë në ditë, sipas nevojës. Gjithashtu mund të masazhohet në gjoks dhe shpatulla për lehtësimin e simptomave të ftohjes.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Promotes healing and relief of cold symptoms and congested noses
 • Easy to use
 • High safety profile for babies and toddlers
 • Nose Ease promotes relief of congested noses.
 • For daily use

Active Ingredients

 • 100% herbal oils: Eucalyptus, Peppermint and Hyssop oil

How to Use

 • Apply directly on the nose several times a day, as needed. May also be massaged on chest and shoulder blades for relief of cold symptoms.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Nose ease – Nose Herbal Oil 10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories