Polynesia Lagoon Water Hydro Eye Cream

15.00

Formuluar me ujë të lagunës së Polinezisë të pasur me minerale, ky krem i lehtë promovon mbajtjen e lagështisë rreth zonës së syve, teksa gjithashtu jep hidratim intensiv për të parandaluar formimin e rrudhave dhe vijave të holla. Rrit elasticitetin për zonën e ndjeshme të syve. Përhapeni përgjatë zonës së syve me gishtin e katërt.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Formuluar me ujë të lagunës së Polinezisë të pasur me minerale, ky krem i lehtë promovon mbajtjen e lagështisë rreth zonës së syve, teksa gjithashtu jep hidratim intensiv për të parandaluar formimin e rrudhave dhe vijave të holla. Rrit elasticitetin për zonën e ndjeshme të syve. Përhapeni përgjatë zonës së syve me gishtin e katërt.

 

Formulated with mineral-rich Polynesia lagoon water, this lightweight cream promotes moisture retention around the eye area while also infusing it with intense hydration to prevent formation of wrinkles and fine lines. Increases elasticity for the sensitive eye area. Pat lightly along the eye area with fourth finger.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Polynesia Lagoon Water Hydro Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories