Polynesia Lagoon Water Hydro Skin

14.00

Një toner hidratues i pasuruar me ujë lagune Polineziane, ekstrakt uji hibiscus, centella asiatica (CICA) dhe aloe vera. Kjo formulë ekuilibruese qetëson dhe mbron lëkurën, ndërsa zvogëlon shpërthimet e akneve, skuqjen dhe lëkurën e thatë. Uji i lagunës së Polinezisë është i pasur me vitamina dhe minerale, duke dhënë antioksidantë natyralë. Ekstrakti i ujit Hibiscus qetëson lëkurën dhe jep një nxitje të menjëhershme të hidratimit. Më në fund, Centella Asiatica forcon barrierën e lëkurës dhe mbron nga dëmtimi i radikalëve të lirë. E shkëlqyeshme për mbrojtjen e lëkurës dhe qetësimin e saj.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një toner hidratues i pasuruar me ujë lagune Polineziane, ekstrakt uji hibiscus, centella asiatica (CICA) dhe aloe vera. Kjo formulë ekuilibruese qetëson dhe mbron lëkurën, ndërsa zvogëlon shpërthimet e akneve, skuqjen dhe lëkurën e thatë. Uji i lagunës së Polinezisë është i pasur me vitamina dhe minerale, duke dhënë antioksidantë natyralë. Ekstrakti i ujit Hibiscus qetëson lëkurën dhe jep një nxitje të menjëhershme të hidratimit. Më në fund, Centella Asiatica forcon barrierën e lëkurës dhe mbron nga dëmtimi i radikalëve të lirë. E shkëlqyeshme për mbrojtjen e lëkurës dhe qetësimin e saj.

 

A hydrating toner enriched with Polynesian lagoon water, hibiscus water extract, centella asiatica (CICA), and aloe vera. This balancing formula soothes and protects skin, while reducing breakouts, redness, and dry skin. Polynesia lagoon water is rich in vitamins and minerals, delivering natural antioxidants and nourishment.  Hibiscus water extract soothes skin and delivers an instant boost of hydration. Finally, Centella Asiatica strengthens the skin barrier and protects against free radical damage. Great for skin protection and soothing!

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Polynesia Lagoon Water Hydro Skin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories