Pomegranate and Polygonum – Skin Booster Serum

31.00

 • Përzierja e ekstrakteve bimore të shegës, poligonumit, myrtle dhe artemisës
 • Hidraton dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe qafës
 • E pasur me vitamina dhe lëndë ushqyese për zbutjen dhe rigjenerimin e lëkurës tuaj
 • E bën lëkurën e thatë dhe të ashpër të duket sërish rrezatuese dhe e shëndetshme

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Përzierja e ekstrakteve bimore të shegës, poligonumit, myrtle dhe artemisës
 • Hidraton dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe qafës
 • E pasur me vitamina dhe lëndë ushqyese për zbutjen dhe rigjenerimin e lëkurës tuaj
 • E bën lëkurën e thatë dhe të ashpër të duket sërish rrezatuese dhe e shëndetshme

 

 • Herbal extracts blend of Pomegranate, Polygonum, Myrtle, and Wormwood
 • Hydrates, moisturizes, and protects the facial and neck skin
 • Rich in vitamins & nutrients for smoothing and softening your skin
 • Makes dry and dull skin look radiant and healthy again

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Pomegranate and Polygonum – Skin Booster Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories