Pregnant – Polygonum Foot Cream 100ml

12.00

 • Siguron lehtësim për këmbët e lodhura dhe të lënduara
 • Freskon këmbët gjatë gjithë ditës
 • Mbron lëkurën nga thatësia
 • Parandalon acarimet në të ardhmen
 • Kremi është bërë me ekstrakte të poligonit dhe mentolit. Këto janë të njohura për vetitë e tyre të të ushqyerit, qetësimin e lëkurës dhe ndihmën në zbutjen e lëkurës për të parandaluar tharjen.
 • I mirë për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

Përbërësit Aktivë:

 • 65% Ekstrakt Poligoni, i pasuruar me mentol dhe vajra të pastër: jojoba, filiz gruri dhe gjalpë shea

Si të përdoret:

 • Vendosni një sasi të madhe kremi në këmbë pas çdo dushi

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Provides relief for tired & sore feet
 • Refreshes the feet throughout the day
 • Protects skin from dryness
 • Prevents future irritations
 • Our Foot Cream is made with Polygonum and Menthol extracts. These are known for their properties of nourishing, calming the skin and helping soften the skin to prevent dryness.
 • Good for all skin types; For daily use

Active Ingredients

 • 65% Polygonum Extract, Enriched with menthol and pure oils: jojoba, wheat sprout and shea butter

How to Use

 • Apply a generous amount of cream on feet after every shower

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Pregnant – Polygonum Foot Cream 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories