Real Lip Flash 02 Poppy Red

16.50

Krijon buzë voluminoze me një ngjyrë të pastër që shtrohet në mënyrë transparente dhe një shkëlqim të plotë që duket si uji. Ngjyrë e gjallë e kuqe si bojrat e ujit.

Only 6 left in stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Krijon buzë voluminoze me një ngjyrë të pastër që shtrohet në mënyrë transparente dhe një shkëlqim të plotë që duket si uji. Ngjyrë e gjallë e kuqe si bojrat e ujit.

 

Creates voluminous lips with a clear color that accumulates transparently and a plum gloss that looks like water. Clear and vivid water ink red color.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Lip Flash 02 Poppy Red”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories