Real Nature Aloe Mask Sheet

2.00

Përmban 23mg ekstraktin e gjetheve të aloe verës me hidratim të bollshëm, i cila qetëson irritimin e lëkurës dhe e bën atë të lëmuar. Ka veti rigjeneruese për lëkurës. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Përmban 23mg ekstraktin e gjetheve të aloe verës me hidratim të bollshëm, i cila qetëson irritimin e lëkurës dhe e bën atë të lëmuar. Ka veti rigjeneruese për lëkurës. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

It contains 23mg of aloe vera leaf extract with plenty of moisture, which soothes skin irritation and makes it smooth.  Has great skin revitalization properties. Natural- derived cellulose sheets obtained from eucalyptus wood and cotton adhere closely to the skin and transfer highly concentrated essence to the skin. The layers store moisture and nourishing essence.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Nature Aloe Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories