Real Nature Rose Mask Sheet

2.00

Fleta e maskës ka një ekstrakt trëndafili Damask që e bën lëkurën tuaj të duket e freskët dhe me shkëlqim. Ekstrakti 23mg i trëndafilit hidraton dhe rigjallëron lëkurën. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Fleta e maskës ka një ekstrakt trëndafili Damask që e bën lëkurën tuaj të duket e freskët dhe me shkëlqim. Ekstrakti 23mg i trëndafilit hidraton dhe rigjallëron lëkurën. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

The mask sheet has a Damask rose extract that makes your skin look fresh and moist. The 23mg of rose extract moisturizes and revitalizes the skin. Natural- derived cellulose sheets obtained from eucalyptus wood and cotton adhere closely to the skin and transfer highly concentrated essence to the skin. The layers store moisture and nourishing essence.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Nature Rose Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories