Real Nature Shea Butter Mask Sheet

2.00

Fleta e maskës përmban 23mg gjalpë Shea hidratues dhe ushqen në mënyrë të mahnitshme lëkurën tuaj. Gjalpi shea ushqen lëkurën dhe i jep asaj një shkëlqim të ndritshëm. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Fleta e maskës përmban 23mg gjalpë Shea hidratues dhe ushqen në mënyrë të mahnitshme lëkurën tuaj. Gjalpi shea ushqen lëkurën dhe i jep asaj një shkëlqim të ndritshëm. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

The mask sheet contains 23mg of moisturizing Shea Butter and delivers amazing nutrition to your skin. The shea butter nourishes the skin and gives it a luminous glow. Natural- derived cellulose sheets obtained from eucalyptus wood and cotton adhere closely to the skin and transfer highly concentrated essence to the skin. The layers store moisture and nourishing essence.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Nature Shea Butter Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories