Real Nature Tomato Mask Sheet

2.00

Lëkurë transparente me ekstrakte domate që i jep lëkurës gjallëri dhe nicotinamide që ndihmojnë në zbardhjen e lëkurës. Përmban 23mg ekstrakt domate. Domatet ndihmojnë lëkurën tuaj të duket më e ndritshme dhe gjithashtu sigurojnë hidratimin e lëkurës. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Lëkurë transparente me ekstrakte domate që i jep lëkurës gjallëri dhe nicotinamide që ndihmojnë në zbardhjen e lëkurës. Përmban 23mg ekstrakt domate. Domatet ndihmojnë lëkurën tuaj të duket më e ndritshme dhe gjithashtu sigurojnë hidratimin e lëkurës. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

Transparent skin with tomato extracts that give skin vitality and niacinamide that help whiten skin. Contains 23mg of tomato extract. Tomatoes help your skin look bright and also provide moisture to the skin. Natural- derived cellulose sheets obtained from eucalyptus wood and cotton adhere closely to the skin and transfer highly concentrated essence to the skin. The layers store moisture and nourishing essence.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Nature Tomato Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories