Real Squeeze Aloe Vera Essence

22.00

Një esencë hidratuese aloe vera me një përqendrim më të lartë të aloe verës dhe i mbushur me ekstrakt të verës së frutave duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës. Kur esenca aplikohet lehtësisht në lëkurë, kapsula jeshile me fuqi të shkëlqyeshme për mbajtjen e lagështisë aplikohen butësisht në lëkurë, furnizojnë lagështi në lëkurën dhe formojnë një membranë hidratuese në sipërfaqen e lëkurës për të mbajtur fort lagështinë e furnizuar.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një esencë hidratuese aloe vera me një përqendrim më të lartë të aloe verës dhe i mbushur me ekstrakt të verës së frutave duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës. Kur esenca aplikohet lehtësisht në lëkurë, kapsula jeshile me fuqi të shkëlqyeshme për mbajtjen e lagështisë aplikohen butësisht në lëkurë, furnizojnë lagështi në lëkurën dhe formojnë një membranë hidratuese në sipërfaqen e lëkurës për të mbajtur fort lagështinë e furnizuar.

A hydration aloe vera essence formulated with a higher concentration of aloe vera and infused with fruit wine extract boosting skin’s firmness and elasticity. When the essence is applied smoothly to the skin, green capsules with excellent moisture retention power gently apply to the skin, supply moisture to the skin, and form a moisturizing membrane on the skin surface to hold the supplied moisture tightly.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Squeeze Aloe Vera Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories