Redskin – Polygonum Anti-Chafe Cream 100ml

1,600 L

 • Formula me bazë bimore ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
 • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
 • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
 • Nxit shërimin dhe lehtësimin
 • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
 • Pa aromë
 • Përthithet shpejt
 • Hipoalergjik

In stock

  ... people are viewing this right now

  Share
 • The herbal-based formula helps to reduce redness and skin irritation
 • Perfect for alleviating uncomfortable chafing and leaving skin hydrated and balanced
 • Protects irritated skin in sensitive areas, such as around the groin, underarms, shoulders, neck
 • Promotes healing and relief
 • Contains75% Polygonum extract
 • Fragrance free
 • Absorbs quickly
 • Hypoallergenic
Categories: , , Tags: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories