Redskin – Polygonum Anti-Chafe Cream 250ml

21.00

 • Formula me bazë bimore, ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
 • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
 • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
 • Nxit shërim dhe qetësim
 • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
 • Pa aromë
 • Përthithet shpejt
 • Hipoalergjik

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • The herbal-based formula helps to reduce redness and skin irritation
 • Perfect for alleviating uncomfortable chafing and leaving skin hydrated and balanced
 • Protects irritated skin in sensitive areas, such as around the groin, underarms, shoulders, neck
 • Promotes healing and relief
 • Contains75% Polygonum extract
 • Fragrance free
 • Absorbs quickly
 • Hypoallergenic

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Redskin – Polygonum Anti-Chafe Cream 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories