Rosemary Conditioner 500 ml

13.00

 • Përmirëson flokët e ashpër dhe të thatë
 • I bën flokët të lehtë për tu krehur
 • Zbut flokët, duke i lënë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm
 • Jep një pamje natyrale dhe i mban flokët të lëmuar
 • Ushqen dhe forcon flokët
 • Përmban 95% ekstrakte rozmarine

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Enhances dull and dry hair
 • Makes the hair easy to comb
 • Softens the hair, leaving it silky, shiny and healthy
 • Gives a natural look and keeps the hair smooth
 • Nourishes and strengthens hair
 • Contains 95% Rosemary extracts

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Rosemary Conditioner 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories