Herbal Shampoo for Dry Hair 500ml

17.00

  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës
  • Qetëson dhe ndihmon në rehabilitimin e kokës së thatë dhe të dëmtuar
  • Pastron skalpin dhe flokët
  • I lë flokët me shkëlqim dhe të butë
  • Për përdorim të përditshëm

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
  • Strengthens hair roots & protects the scalp
  • Soothes and helps to rehabilitate dry and damaged scalp
  • Cleanses scalp and hair
  • Leaves hair shiny & soft
  • For daily use

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Herbal Shampoo for Dry Hair 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories