Shea Butter Steam Cream Moist

27.00

Një krem hidratues i formuluar me gjalpë shea për të ndihmuar lëkurën të ruajë hidratimin. Teknologjia e saj lejon depërtimin më të thellë duke siguruar një rrezatim të lëkurës nga brenda jashtë. Formuluar në mënyrë unike si një xhel për të mbrojtur ekuilibrin e ujit dhe vajit të lëkurës. Hidratim 48 orësh për fytyrën, trupin dhe duart. I përshtatshëm për shumicën e llojeve të lëkurës, ideal për lëkurë të thatë, normale ose mikse.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një krem hidratues i formuluar me gjalpë shea për të ndihmuar lëkurën të ruajë hidratimin. Teknologjia e saj lejon depërtimin më të thellë duke siguruar një rrezatim të lëkurës nga brenda jashtë. Formuluar në mënyrë unike si një xhel për të mbrojtur ekuilibrin e ujit dhe vajit të lëkurës. Hidratim 48 orësh për fytyrën, trupin dhe duart. I përshtatshëm për shumicën e llojeve të lëkurës, ideal për lëkurë të thatë, normale ose mikse.

A hydrating moisturizer formulated with shea butter to help skin retain moisture. Its steam technology allows for deeper penetration ensuring inside-out radiance. Uniquely formulated as a gel to protect skin’s water-oil balance. 48 hour lasting moisture for face, body and hands. Suitable for most skin types, ideal for dry to normal or combination skin.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Shea Butter Steam Cream Moist”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories