Skin Saver – Ointment 50ml

17.00

 • Përmban 99% ekstrakte bimore të Poligonumit, Sherebelës, Myrtle dhe Artemisës
 • Ruan lëkurën e lëmuar, të butë dhe të shëndetshme
 • Qetëson lëkurën delikate
 • I përshtatshëm veçanërisht për lëkurën e thatë dhe të acaruar duke ofruar lehtësim të menjëhershëm
 • Formuluar për të siguruar mbrojtje efektive dhe rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Përmban 99% ekstrakte bimore të Poligonumit, Sherebelës, Myrtle dhe Artemisës
 • Ruan lëkurën e lëmuar, të butë dhe të shëndetshme
 • Qetëson lëkurën delikate
 • I përshtatshëm veçanërisht për lëkurën e thatë dhe të acaruar duke ofruar lehtësim të menjëhershëm
 • Formuluar për të siguruar mbrojtje efektive dhe rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar

 

 • Contains 99% herbal extracts of Polygonum, Sage, Myrtle, and Wormwood
 • Maintains smooth, soft, and healthy skin
 • Soothes even delicate skin
 • Especially suited for dry and itchy skin providing instant relief
 • Formulated to provide effective protection and restoring damaged skin

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Skin Saver – Ointment 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories