Skin Smoothing Body Peeling Mist – Phytoncide

9.00

Një sprajt eksfoliant i bërë me ekstrakt phytoncide që tret lëkurën e vdekur teksa e masazhoni. Ky eksfolues në trajtë sprajti është i butë për lëkurën dhe jep përfitime natyrore anti-bakteriale për lëkurë më të pastër.

Lloji i lëkurës: I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Si përdoret: Spërkateni në zonat e dëshiruara të trupit dhe masazhoni plotësisht për të hequr lëkurën e vdekur, papastërtitë dhe grumbullimet e tjera. Shpëlajeni në fund me ujë të vakët.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një sprajt eksfoliant i bërë me ekstrakt phytoncide që tret lëkurën e vdekur teksa e masazhoni. Ky eksfolues në trajtë sprajti është i butë për lëkurën dhe jep përfitime natyrore anti-bakteriale për lëkurë më të pastër.

Lloji i lëkurës: I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Si përdoret: Spërkateni në zonat e dëshiruara të trupit dhe masazhoni plotësisht për të hequr lëkurën e vdekur, papastërtitë dhe grumbullimet e tjera. Shpëlajeni në fund me ujë të vakët.

 

An exfoliating spray made with phytoncide extract that dissolves dead skin as you massage it through. This spray-type exfoliation is gentle on the skin and delivers natural anti-bacterial benefits for clean skin.

Skin type: All skin types

How to Use: Spray onto desired body areas and massage thoroughly to remove dead skin, dirt, and other build up. Rinse with lukewarm water.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Skin Smoothing Body Peeling Mist – Phytoncide”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories