Snail Solution Foam Cleanser

17.00

Një pastrues në trjatë shkume që ndihmon në pastrimin jo vetëm të tualetit por edhe të papastërtive në pore, si dhe ndihmon filtrimin e sekretimit të kërmillit për ta bërë lëkurën tuaj të lagur dhe me shkëlqim. Ky pastrues shkumoz me solucion kërmilli fillon me një ndjesi të pasur kremoze dhe më pas shndërrohet në një shkumë kremoze që heq papastërtitë duke mbrojtur barrierën e lëkurës. Pastruesi është perfekt për dikë që kërkon të përjetojë lëkurë më të butë, të lëmuar dhe të hidratuar me shumë herë më pak shenja të dukshmë aknesh ose dukshmëri të zvogëluar të pigmentimit post-inflamator, njohur gjithashtu si njolla të errëta. I famshëm në Kore për efektet e tij kundra plakjes. Një pastrues luksoz nga kremi në shkumë për të gjitha tipet e lëkurës.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një pastrues në trjatë shkume që ndihmon në pastrimin jo vetëm të tualetit por edhe të papastërtive në pore, si dhe ndihmon filtrimin e sekretimit të kërmillit për ta bërë lëkurën tuaj të lagur dhe me shkëlqim. Ky pastrues shkumoz me solucion kërmilli fillon me një ndjesi të pasur kremoze dhe më pas shndërrohet në një shkumë kremoze që heq papastërtitë duke mbrojtur barrierën e lëkurës. Pastruesi është perfekt për dikë që kërkon të përjetojë lëkurë më të butë, të lëmuar dhe të hidratuar me shumë herë më pak shenja të dukshmë aknesh ose dukshmëri të zvogëluar të pigmentimit post-inflamator, njohur gjithashtu si njolla të errëta. I famshëm në Kore për efektet e tij kundra plakjes. Një pastrues luksoz nga kremi në shkumë për të gjitha tipet e lëkurës.

A foam cleanser that helps cleanse not only the makeup but also the wastes in the pores, and helps the snail mucous filtration to make your skin moist and glossy. This snail solution foam cleanser starts out as a rich creamy texture and then turns into a creamy foam removing impurities while protecting the skin’s barrier. The cleanser is perfect for sommeone looking to experience softer, smoother, hydrated skin with less visible acne scarring and/ or reduced visibility of post inflammatory pigmentation, also known as dark spots. Famous in Korea for its anti-aging effects. A premium cream-to-foam cleanser for all skin types.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Snail Solution Foam Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories