Snail Solution Homme Skin

29.00

Toneri ynë Homme Solution për burrat ndihmon që lëkura juaj të ndihet e lagur dhe e shëndetshme. Përmban 79% të filtratit të mukusit të kërmillit. Një hidratues dhe ushqyes me cilësi të lartë për një përfundim të lëmuar dhe jo ngjitës. Toneri ka efekte ndricuese dhe anti-plakje.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Toneri ynë Homme Solution për burrat ndihmon që lëkura juaj të ndihet e lagur dhe e shëndetshme. Përmban 79% të filtratit të mukusit të kërmillit. Një hidratues dhe ushqyes me cilësi të lartë për një përfundim të lëmuar dhe jo ngjitës. Toneri ka efekte ndricuese dhe anti-plakje.

 

Our Snail Solution Homme Toner for men helps make your skin feel moisturised and looking health. Contains 79% of Snail Mucus filtrate. It is moisturising and nourishing with smooth texture and a finish without stickiness. The toner has brightening and anti-ageing effects.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Snail Solution Homme Skin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories