Snail Solution Mask Sheet

2.00

Është një maskë me hidratim dhe ngjitje të shkëlqyeshme. Filtra e sekretimit të kërmillit ndihmon në përmirësimin e lëkurës të dobësuar nga mjedisi i jashtëm dhe stresi. Përmban 100,000 ppm të mukusit të koncentruar të kërmillit dhe 5,000ppm ujë të çajit jeshil boseong për të ndihmuar përtëritjen e lëkurës për ta bërë atë të shëndetshme dhe të hidratuar. Zbeh dhe zvogëlon shenjat dhe rrudhat, përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe mund të luftoj dëmtimet e vogla nga dielli si dhe të inkurajojë një shkëlqim të shëndetshëm dhe rinor.

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Është një maskë me hidratim dhe ngjitje të shkëlqyeshme. Filtra e sekretimit të kërmillit ndihmon në përmirësimin e lëkurës të dobësuar nga mjedisi i jashtëm dhe stresi. Përmban 100,000 ppm të mukusit të koncentruar të kërmillit dhe 5,000ppm ujë të çajit jeshil boseong për të ndihmuar përtëritjen e lëkurës për ta bërë atë të shëndetshme dhe të hidratuar. Zbeh dhe zvogëlon shenjat dhe rrudhat, përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe mund të luftoj dëmtimet e vogla nga dielli si dhe të inkurajojë një shkëlqim të shëndetshëm dhe rinor.

It is a mask with excellent moisture and adhesion. The snail mucus filtrate helps improve skin weakened by external environment and stress. Contains 100,000ppm of concentrated snail mucus and 5,000ppm of boseong green tea water to help skin rejuvenation, and provides rich moisture to make the skin healthy and moist. Brightens and reduces fine lines and wrinkles, improves skin elasticity and can counter minor sun damage and encourage a healthy, youthful glow.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Snail Solution Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories