Soothing & Moisture Aloe Vera 90% Toner

12.00

Është një toner hidratues dhe qetësues jo ngjitës që përmban 90% aloe vera. Toneri i ujshëm, i freskët dhe plot Aloe Vera ndihmon në hidratimin dhe qetësimin e lëkurës. Ka një formulë thithëse të shpejtë dhe miqësore për lëkurën, e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV. Natyrisht ndalon melaninën nga dielli dhe parandalon njollat dhe qukat.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Është një toner hidratues dhe qetësues jo ngjitës që përmban 90% aloe vera. Toneri i ujshëm, i freskët dhe plot Aloe Vera ndihmon në hidratimin dhe qetësimin e lëkurës. Ka një formulë thithëse të shpejtë dhe miqësore për lëkurën, e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV. Natyrisht ndalon melaninën nga dielli dhe parandalon njollat dhe qukat.

 

It’s a nonsticky moisturizing and soothing toner containing 90% aloe vera. The watery, fresh toner with vivid Aloe Vera helps moisturize and calm down the skin. It has a fast absorbing and skin friendly formula suitable for all skin types. Vitamins from Aloe Vera such as vitamin E, C and other minerals keep the skin moisturized and protect against UV rays. Naturally suppresses melanin from the sun and prevents freckles/spots.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 90% Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories