Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Honey Mask Sheet

4.00

Një maskë ultra-ushqyese e bërë me xhel qetësues aloe dhe mjaltë që jep hidratim të thellë për një fytyrë të butë dhe me shkëlqim. Xheli qetësues aloe vera dhe mjalti kombinohen për t’i dhënë lëkurës suaj ushqimin që dëshironi. Kjo maskë hidratuese lufton lëkurën e stresuar e të dehidratuar dhe i jep një shkëlqim natyral për një lëkurë rinore dhe rrezatuese. E shkëlqyeshme për lëkurën normale dhe atë të thatë!

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Një maskë ultra-ushqyese e bërë me xhel qetësues aloe dhe mjaltë që jep hidratim të thellë për një fytyrë të butë dhe me shkëlqim. Xheli qetësues aloe vera dhe mjalti kombinohen për t’i dhënë lëkurës suaj ushqimin që dëshironi. Kjo maskë hidratuese lufton lëkurën e stresuar e të dehidratuar dhe i jep një shkëlqim natyral për një lëkurë rinore dhe rrezatuese. E shkëlqyeshme për lëkurën normale dhe atë të thatë!

An ultra-nourishing sheet mask made with soothing aloe gel and honey that delivers deep moisture for a supple and glowing complexion.  Aloe vera soothing gel and honey combine to give your skin the nourishment it craves. This hydrating mask quenches stressed, dehydrated skin and delivers a natural glow for a youthful and radiant skin. Great for normal to dry skin types!

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Honey Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories