Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Mask Sheet

4.00

Maska me xhel qetësues përmban kapsula lagështie që qetësojnë lëkurën në një mënyrë të freskët hidratuese duke formuar një film të qëndrueshëm lagështie mbi lëkurë. Ekstrakti aloe vera hidraton dhe rigjallëron lëkurën.

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Maska me xhel qetësues përmban kapsula lagështie që qetësojnë lëkurën në një mënyrë të freskët hidratuese duke formuar një film të qëndrueshëm lagështie mbi lëkurë. Ekstrakti aloe vera hidraton dhe rigjallëron lëkurën.

The soothing gel mask sheet containing moisture capsules soothes skin in a moisturizing, cool way by forming a moisture film over the skin. The aloe vera extracts moisturize and revitalize skin.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories