Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Mist

8.00

Është një sprajt në trajtë xheli e bërë me Aloe Vera Kaliforniane. Xheli qetësues i formuluar me 92% ekstrakt të gjetheve Aloe Vera siguron një efekt të mahnitshëm qetësues dhe hidratues të lëkurës pa qenë ngjitës. Vitaminat në Aloe Vera si vitamina C dhe E së bashku me minerale të tjera rinovojnë lëkurën dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV. Ky sprajt ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar. Për të gjitha tipet e lëkurës, dhe për përdorim në fytyrë, trup dhe flokë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Është një sprajt në trajtë xheli e bërë me Aloe Vera Kaliforniane. Xheli qetësues i formuluar me 92% ekstrakt të gjetheve Aloe Vera siguron një efekt të mahnitshëm qetësues dhe hidratues të lëkurës pa qenë ngjitës. Vitaminat në Aloe Vera si vitamina C dhe E së bashku me minerale të tjera rinovojnë lëkurën dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV. Ky sprajt ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar. Për të gjitha tipet e lëkurës, dhe për përdorim në fytyrë, trup dhe flokë.

This is a gel-type mist made with Californian Aloe. The soothing gel formulated with 92% Aloe Vera leaf extract provides an amazing soothing and moisturizing effect to the skin without being sticky. The vitamins in Aloe Vera such as vitamin C and E along with other minerals rejuvenate the skin and protect against UV rays. This mist helps soothe irritated skin. For all skin types, and for face, body and hair use.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Mist”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories