Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel

7.00

Xheli qetësues më i shitur i Nature Republic, Soothing & Moisture Aloe Vera 92%, është një xhel hidratues i bërë me Aloe Vera Kaliforniane që hidraton menjëherë lëkurën, trupin dhe flokët. Vitaminat në Aloe Vera si vitamina C dhe E së bashku me minerale të tjera ripërtërin lëkurën dhe e mbron atë nga rrezet UV. Rigjallëroni lëkurën me këtë xhel me formulim jo ngjitës, që lë lëkurën të ndihet e shëndetshme dhe elastike! I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk përmban vaj mineral, paraben ose ngjyra artificiale.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Xheli qetësues më i shitur i Nature Republic, Soothing & Moisture Aloe Vera 92%, është një xhel hidratues i bërë me Aloe Vera Kaliforniane që hidraton menjëherë lëkurën, trupin dhe flokët. Vitaminat në Aloe Vera si vitamina C dhe E së bashku me minerale të tjera ripërtërin lëkurën dhe e mbron atë nga rrezet UV. Rigjallëroni lëkurën me këtë xhel me formulim jo ngjitës, që lë lëkurën të ndihet e shëndetshme dhe elastike! I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk përmban vaj mineral, paraben ose ngjyra artificiale.

Nature Republic’s best-selling Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel is a multi-purpose hydrating gel made with California Aloe Vera that instantly hydrates skin, body, and hair. The vitamins in Aloe Vera such as vitamin C and E along with other minerals rejuvenate the skin and protect against UV rays. Revitalize skin with this gel for a non-sticky feel that leaves skin feeling healthy and supple! Suitable for all skin types. Does not contain mineral oil, paraben or artificial colors.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories