Soothing & Moisture Aloe Vera Foam Cleanser

6.00

Një pastrues hidratues shkumues i bërë me xhel qetësues aloe vera që heq butësisht të gjitha papastërtitë e sipërfaqes teksa rrit hidratimin e lëkurës suaj. Pastrues i butë në formë shkume për të gjitha llojet e lëkurës. Heq qelizat e vdekura dhe papastërtitë pa e lënë lëkurën të thatë ose të irrituar, falë shkumës së saj kremoze që përmban ekstrakt aloe vera.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një pastrues hidratues shkumues i bërë me xhel qetësues aloe vera që heq butësisht të gjitha papastërtitë e sipërfaqes teksa rrit hidratimin e lëkurës suaj. Pastrues i butë në formë shkume për të gjitha llojet e lëkurës. Heq qelizat e vdekura dhe papastërtitë pa e lënë lëkurën të thatë ose të irrituar, falë shkumës së saj kremoze që përmban ekstrakt aloe vera.

A hydrating foam cleanser made with soothing aloe vera gel that gently removes all surface impurities while boosting your skin’s hydration. Gentle foam cleanser for all skin types. Removes dead cells and impurities without leaving the skin dry or irritated, with its creamy foam containing aloe vera extract.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera Foam Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories