Sun Protection Cream – Hypo Allergenic SPF50 100 ml

28.00

 • Krem kundër diellit
 • Përmban filtra të butë UVA / UVB
 • Përmban ekstrakte të poligonit dhe vajit jojoba
 • Pasuruar me vitamina
 • Pa kimikate, me spektër të gjerë mbrojtje
 • Hipoalergjik, pa paraben
 • Krem shumë delikat për lëkurë të ndjeshme
 • I lehtë, përthithet shpejt

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Physical sunscreen
 • Contains gently UVA / UVB filters
 • Contains polygonum & Jojoba oil extracts
 • Enriched with vitamins
 • Chemical free, broad spectrum coverage
 • Hypoallergenic, paraben-free
 • Very delicate cream for sensitive skin
 • Light, absorbs quickly

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Sun Protection Cream – Hypo Allergenic SPF50 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories