Super Aqua Max Combination Watery Cream (Large)

22.00

Kremi mbron lëkurën nga mjedisi i jashtëm duke formuar një film hidratimi mbi lëkurë. Formulë e lehtë ujore pa një ndjesi kremoze dhe të rëndë, e bërë nga 33 lloje ekstraktesh detare për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Përmban ujin e oqeanit 914 metra të thellë të detit Kona në Hawaii, i cili menjëherë hidraton lëkurën tuaj me një ndjesi freskuese dhe mban lagështinë në lëkurën tuaj deri në 24 orë. Për lëkurat mikse dhe përdorim në çdo kohë të ditës.

In stock

+ -

Kremi mbron lëkurën nga mjedisi i jashtëm duke formuar një film hidratimi mbi lëkurë. Formulë e lehtë ujore pa një ndjesi kremoze dhe të rëndë, e bërë nga 33 lloje ekstraktesh detare për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Përmban ujin e oqeanit 914 metra të thellë të detit Kona në Hawaii, i cili menjëherë hidraton lëkurën tuaj me një ndjesi freskuese dhe mban lagështinë në lëkurën tuaj deri në 24 orë. Për lëkurat mikse dhe përdorim në çdo kohë të ditës.

The cream protects the skin from the external environment by forming a moisture film over the skin. Light watery texture without a creamy and heavy feel made from 33 kinds of marine extracts/sea plants for revitalizing your skin. Contains Kona Hawaii’s 914m deep ocean water which instantly hydrates your skin with a refreshing feeling and holds moisture in your skin for up to 24 hours. For combination skin and day or night time use.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Aqua Max Combination Watery Cream (Large)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories