Super Aqua Max Fresh Watery Cream

16.00

Krem i ujshëm që përmban ekstraktin Portulaca Oleracea dhe ekstraktin e rrënjës së jamballit që e bën lëkurën të ndjehet e lëmuar duke siguruar efekt astringjent për lëkurën me yndyr. Formulim ujor pa një ndjesi kremoze dhe të rëndë për fytyrën. Përmban ujin oqeanik 914 metra të thellë të detit Kona në Hawaii i cili menjëherë hidraton lëkurën tuaj me një ndjesi freskuese dhe 33 lloje ekstrakte detare/bimë deti për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Mban hidratimin në lëkurën tuaj deri në 24 orë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Krem i ujshëm që përmban ekstraktin Portulaca Oleracea dhe ekstraktin e rrënjës së jamballit që e bën lëkurën të ndjehet e lëmuar duke siguruar efekt astringjent për lëkurën me yndyr. Formulim ujor pa një ndjesi kremoze dhe të rëndë për fytyrën. Përmban ujin oqeanik 914 metra të thellë të detit Kona në Hawaii i cili menjëherë hidraton lëkurën tuaj me një ndjesi freskuese dhe 33 lloje ekstrakte detare/bimë deti për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Mban hidratimin në lëkurën tuaj deri në 24 orë.

Watery cream that contains Portulaca oleracea extract and licorice root extract making the skin feel smooth by providing astringent effect to oily skin. Light watery texture without a creamy and heavy feel for the face. Contains Kona Hawaii’s 914m deep ocean water which instantly hydrates your skin with a refreshing feeling and 33 kinds of marine extracts/sea plants for revitalizing your skin. Holds moisture in your skin for up to 24 hours.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Aqua Max Fresh Watery Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories