Super Aqua Max Soft Peeling Gel

13.00

Bërë nga uji i detit të thellë Kone në Hawaii, ky xhel për lëkurën është një mënyrë e shkëlqyeshme për të hequr qelizat e vdekura, si dhe për ta mbajtur lëkurën të hidratuar. Ekstraktet natyrale ndihmojnë në shkëlqimin e strukturës së lëkurës dhe barazimin e ngjyrës së saj. Për të gjitha llojet e lëkurës. Larës i shkëlqyeshëm për fytyrën me formulim xheli për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Ndriçon dhe barazon tonin e lëkurës, teksa siguron hidratim dhe ushqim.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni pas larjes së fytyrës, shmangni sytë dhe zonën e buzëve. Masazhojeni butë për 1-2 minuta për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Përdorrni 1-2 herë në javë në varësi të llojit të lëkurës.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Bërë nga uji i detit të thellë Kone në Hawaii, ky xhel për lëkurën është një mënyrë e shkëlqyeshme për të hequr qelizat e vdekura, si dhe për ta mbajtur lëkurën të hidratuar. Ekstraktet natyrale ndihmojnë në shkëlqimin e strukturës së lëkurës dhe barazimin e ngjyrës së saj. Për të gjitha llojet e lëkurës. Larës i shkëlqyeshëm për fytyrën me formulim xheli për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Ndriçon dhe barazon tonin e lëkurës, teksa siguron hidratim dhe ushqim.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni pas larjes së fytyrës, shmangni sytë dhe zonën e buzëve. Masazhojeni butë për 1-2 minuta për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Përdorrni 1-2 herë në javë në varësi të llojit të lëkurës.

 

Made with Hawaii Kone deep sea water, this peeling gel is an excellent way to remove dead skin cells as well as keeping the skin hydrated. Natural extracts helps to brighten skin texture and even out skin tones. For all skin types. Excellent gel type face wash to remove dead skin cells. Brightens and evens skin tone, while providing hydration and nutrition after peeling .

How to use: Apply after washing face avoid eyes and lip area.Massage gently for 1-2 minutes for dead skin cell. Use 1-2 times a week depending on a skin type.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Aqua Max Soft Peeling Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories