Super Aqua Max Watery Essence

20.00

Tekstura e saj është më e trashë se një toner normal, por dhe më e hollë se shumica e serumeve. Esenca parapërgatit dhe lejon lëkurën të thith me mirë hidratimin qe i ofrohet. Linja Super Aqua Max përdor vetitë e 33 bimëve detare (si spirulina dhe chlorella) dhe ujit të thellë të detit Kona në Hawaii për të mbajtur lëkurën të lagur, elastike dhe të freskët.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Tekstura e saj është më e trashë se një toner normal, por dhe më e hollë se shumica e serumeve. Esenca parapërgatit dhe lejon lëkurën të thith me mirë hidratimin qe i ofrohet. Linja Super Aqua Max përdor vetitë e 33 bimëve detare (si spirulina dhe chlorella) dhe ujit të thellë të detit Kona në Hawaii për të mbajtur lëkurën të lagur, elastike dhe të freskët.

Its texture is thicker than toners and thinner than most serums. It preps and enables the skin to soak up moisture. Super Aqua Max line uses the action of 33 marine plants (like spirulina and chlorella) and Hawaii Kona deep seawater to keep skin moisturized, elastic and fresh.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Aqua Max Watery Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories